Weekend z rodzicem | 20.03 - 21.03.2021 - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

20.03 - 21.03.2021 - Weekend z rodzicem


 

Weekend rozpoczniemy od wspólnej odprawy, po której dzieci udadzą się na trening piłkarski, a rodzice będą mogli skorzystać z oferty integracyjnej, przygotowanej wyłącznie dla nich lub odpocząć, ciesząc się urokami natury. Po aktywności sportowej dzieci wezmą udział w grach i zabawach ogólnorozwojowych, do których dołączyć będą mogli ich opiekunowie. Do Państwa i dzieci dyspozycji będą także konsole do gry z szerokim ich wyborem.

Sobotnie popołudnie upłynie pod znakiem treningu, w którym udział weźmiemy wszyscy. Na zakończenie dnia odbędzie się ognisko. Niedzielę rozpoczniemy także od zajęć piłkarskich, podczas której zaproponujemy rodzicom rywalizacje między sobą. Wyjazd zakończymy obiadem w godzinach popołudniowych. 

 

Wyjazd z Poznania zaplanowany na godzinę 9:00  w sobotę, natomiast wyjazd z Sędzinka na 16:30.

Pierwszego dnia zawodnicy otrzymają 2 posiłki (obiad i kolacje). W niedzielę również przewidzieliśmy dwa posiłki: śniadanie i obiad. Śniadania i kolacje wydawane są w formie bufetu szwedzkiego. Jeśli z kolei Twoje dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe - napisz do nas, a my przygotujemy menu, specjalnie dostosowane do potrzeb Twojej pociechy.

 

Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi już od 4 roku życia. Na wyjeździe w zajęciach udział biorą zarówno rodzice, jak i dzieci.

 

​Możliwość dokonania zapłaty bonem turystycznym w ramach noclegu w Folwarku Matecznik.

Dworek Matecznik Sędzinko​Dworek Matecznik to ośrodek, który od lat łączy harmonię z naturą. Położony jest 20 km od Poznania,  nieopodal Buku. Dworek Celem jest dostosowanie ośrodka do najwyższych możliwych standardów, ale z zachowaniem historycznej rysy i wyjątkowego klimatu. Folwarkmatecznik.pl Matecznik jako miejsce schronienia, spokoju, oaze bezpieczeństwa oraz swoisty dom dla wszystkich, którzy w nim przebywali opisywał w "Panu Tadeuszu" Adam Mickiewicz. I to właśnie słowo "dom" jest kluczowe przy opisie naszego nowego obiektu, ponieważ jesteśmy pewni, że obozowicze będa czuli się w Dworku Matecznik, jak u siebie.

Na terenie Dworku: boisko trawiaste do piłki  nożnej z nawierzchnią naturalną, boisko piaszczyste do piłki plażowej, siatkówki oraz boule, interaktywny plac zabaw, basen i strefa wypoczynku, pole do minigolfa, strefa chillout z hamakami, ekologiczny ogródek, zarybiony staw, brzozowy zagajnik, zagrody dla zwierząt, polana grillowa, strefa SPA z sauną, grotą solną oraz siłownią.

http://www.folwarkmatecznik.pl/

 

CenaCena regularna: 499zł

W cenie zapewniamy:

  • Zakwaterowanie w hotelu
  • Wyżywienie dostosowane kalorycznie do intensywności treningów
  • Opieka jednaego opiekuna na maksymalnie 15 uczestników
  • Ubezpieczenie NNW
  • Codzienne wycieczki pod okiem wykwalifikowanego opiekuna
  • Dojazd autokarem z Poznania*
  • Wszystkie atrakcje, o których mowa w opisie obozu

* Wyjazd na obóz podstawionym autokarem spod hali Widowiskowo-Sportowej Arena w niedzielę w godzinach porannych. Dokładna godzina wyjazdu oraz informacje na temat tego przez jakie miejscowości będzie autobus przejeżdżał otrzymają Państwo w specjalnym mailu na tydzień przed obozem.

 

Dokumenty do pobrania

 


 

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji

 


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA