- Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

Zimowe obozy tematyczne

wróć na stronę główną

W tegorocznej ofercie zimowej, znajdziecie propozycje dla dzieci, chcących sprawdzić się w różnych dyscyplinach sportowych. Oprócz obozów piłkarskich proponujemy między innymi obóz ogólnosportowy active camp, czy obóz piłkarsko - pływacki. Akademia pomaga również rozwijać inne pasje, organizując turnusy tematyczne takie jak obóz sportowo - językowy czy Minecraft + Lego.

Jeden obóz, wiele dyscyplin sportowych

Turnus ogólnosportowy Active Camp skierowany jest do dzieci chcących rozwijać się w różnych dyscyplinach sportowych. Uczestnicy wraz ze swoją drużyną przygotują własną flagę, strój i przyśpiewkę oraz wezmą udział w igrzyskach olimpijskich.

Popłyń z nami na obóz piłkarsko - pływacki

Dwie dyscypliny, które idealnie się uzupełniają. Dziecko pozna różne techniki pływania, ale także nauczy się poprawnie pływać. Ponadto SPLASH & FUN – czyli prawdziwe wodne szaleństwo oraz zajęcia nurkowania. A wszystko to w połączeniu z treningami piłkarskimi na nowoczesnych obiektach! 

All you need is sport

Obóz sportowo - językowy dla dzieci, które chcą sprawdzić się w różnych dyscyplinach sportowych oraz poznać naukę z zupełnie innej strony, biorąc udział w zajęciach, grach i zabawach językowych - gwarantujemy mega fun! Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, jak ważne jest, by dbać o swoją kondycję, wytrzymałość fizyczną i zdrowy styl życia, a także poszerzać swoje intelektualne horyzonty. 

Włącz kreatywny tryb na obozie Minecraft + Lego

Gratka dla miłośników gry Minecraft oraz klocków Lego. Ten turnus to połączenie pasji do gry z aktywnością fizyczną. Uczestnicy stworzą własne miecze i wezmą udział w Igrzyskach Minecraft – przeniesienie gry do świata rzeczywistego to idealna opcja na aktywne ferie! W programie również warsztaty Lego i wiele innych, ciekawych atrakcji.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod nr tel: 519 400 071 lub na adres mailowy: obozy@akademiareissa.pl

Do zobaczenia podczas ferii,

Zespół Obozów Akademii

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA