Kadra - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

Kadra

Zapisy

 

 

 

Kadra Trenerska

System szkolenia Akademii Piłkarskiej Reissa może być realizowany wyłącznie przy udziale wykwalifikowanej kadry, która składa się z ponad 270 trenerów oraz 390 asystentów. Sztab naszej szkółki piłkarskiej posiada doświadczenie oraz wiedzę w zakresie pracy z młodymi piłkarzami, która poparta jest licznymi szkoleniami, kursami oraz stażami trenerskimi odbytymi nie tylko na terenie naszego kraju, ale także w najlepszych europejskich klubach. Szkoleniowcy, oprócz umiejętności trenerskich, wykazują się także podejściem pedagogicznym. Każdy z trenerów posiada niezbędne uprawienia wymagane przez Kuratorium Oświaty - zaświadczenie o niekaralności, aktualne badania lekarskie oraz kurs wychowawcy.

Dla trenerów Akademii ważna jest systematyczność i ciągłość treningu, dlatego istotnym elementem są również wyjazdy na obozy piłkarskie wraz ze swoją grupą w trakcie ferii i wakacji. Przedstawiamy trenerów, którzy od lat biorą udział w obozach oraz koordynują prace innych szkoleniowców podczas wyjazdów:

 

 

Marek Pawłowski

Dyrektor ds. Sportu w Akademii Piłkarskiej Reissa, kiedyś trener m.in. 3-ligowego GKSu Dopiewo, Kotwicy Kórnik oraz asystent Piotra Reissa w Tarnovii Tarnowo Podgórne. Od 10 lat jest kierownikiem obozów organizowanych przez Akademię Piłkarską Reissa. Ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie jest autorytetem zarówno dla innych trenerów, jak i piłkarzy. W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do zawodnika oraz dbałością o jego rozwój.

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Woźniak

Zwycięzca plebiscytu na Trenera Roku 2018 organizowanego przez Głos Wielkopolski i Polski Komitet Olimpijski. Trener-profesjonalista, w pracy z młodymi piłkarzami szczególną uwagę zwraca na ich pasję i zaangażowanie. Na co dzień Trener Reprezentacji Akademii Piłkarskiej Reissa w Kościanie. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, dlatego do organizacji obozów podchodzi z wielkim zapałem i radością.  

 

 

 

 

 

 

 

Adrian Reiss

Trener w lokalizacji Baranowo oraz Piątkowo, jeden z młodszych trenerów w szeregach Akademii Piłkarskiej Reissa. Mimo młodego wieku posiada ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Dorastał w piłkarskiej rodzinie, dlatego futbol to jego największa pasja. W wolnym czasie uwielbia podróżować, zwłaszcza do miejsc kojarzących się z piłką nożną. Sportowy fanatyk, niemal non-stop śledzi rozgrywki piłkarskie w Polsce i na świecie. Trener Adrian charakteryzuje sie dużym optymizmem i pozytywnym podejściem do życia, co przekłada się na przyjazną atmosferę w jego drużynie. 

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Stachowiak

Trener w lokalizacjach Dąbrówka, Plewiska oraz Poznań - Junikowo. Może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, posiada licencję UEFA B. Jego pozytywne nastawienie i uśmiech przekłada się na relacje panujące w drużynie. Szybko zyskuje zaufanie zawodników a pasja z jaką podchodzi do treningów owocuje licznymi sukcesami pośród jego podopiecznych. Zwraca szczególna uwagę na integracje pomiędzy zawodnikami dlatego często można spotkac ich na trybunach Stadionu Miejskiego w Poznaniu, wspólnie kibicującym lokalnej drużynie.

 

 

 

 

 

 

 

Jędrzej Nawrocki

Młody i ambitny szkoleniowiec posiadający licencję UEFA A. Na co dzień jeden z trenerów w sztabie trenerskim Reprezentacji Akademii Piłkarskiej Reissa rocznika 2014. Cechuje go ogromny zapał do pracy i energiczne podejście do życia. Emanuje sympatią i poczuciem humory dzięki czemu z powodzeniem buduje przyjazną atmosferę w drużynie. Ceni ciężką pracę oraz upór w dążeniu do celu. W pracy z dziećmi największy nacisk kładzie na rozwój piłkarski i dobrą zabawę. 

 

 

 

 

 

  Angelika Okupniak

Trener grupy C w Lusówku oraz czynna zawodniczka IV ligowego klubu piłkarskiego w Poznaniu. Swoją przygodę w Akademii Piłkarskiej Reissa rozpoczynała od prowadzenia najmłodszych grup. Dzięki umiejętnościom i zapale do pracy miała przyjemność prowadzić już wszystkie kategorie wiekowe oraz Reprezentację Akademii Piłkarskiej Reissa Ladies. Posiada licencję UEFA C oraz liczne kursy i szkolenia. Ukończyła studia z Wychowania Fizycznego oraz Turystyki i Rekreacji. Na co dzień jest nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej a od ponad 7 lat zasila szeregi kadry trenerskiej Akademii.

 

 

 

 

 

 

 

Karol Łuczak

Trener w Akademii Piłkarskiej Reissa od ponad 5 lat, na co dzień prowadzi drużyny z lokalizacji Swarzędz oraz Rataje w grupach A, B2 oraz C. Z wykształcenia licencjonowany absolwent Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. W 2018 roku  ukończył kurs wychowawcy wypoczynku w Ośrodku Doskonalenia RS Edukacja. Jego ulubioną drużyną jest Real Madryt, a poza treningami zajmuje się również pośrednictwem nieruchomości. Na treningach zaraża uśmiechem i pozytywną energią, która udziela się całej drużynie. Podopieczni określają go jako wymagającego i wspierającego trenera. Uwielbia obserwowac postępy i rozwój zawodników. 

 

 

 

 

 

 

Mikołaj Przewoźny

Mikołaj Przewoźny jest trenerem lokalizacji Dębiec oraz Wilda, prowadzi Reprezentację Akademii Piłkarskiej Reissa Ladies oraz młodych adeptów projektu Treningu Indywidualnego Champions Camp.  Pomimo wielkiej miłości do piłki nożnej oraz gry w drużynach młodzieżowych Warty Poznań nie udało mu się dotrzeć do Ligi Seniorskiej. Poważna kontuzja pokrzyżowała mu plany ale nie zniszczyła motywacji i woli walki. ,,Dzisiaj z bagażem doświadczeń dużo bardziej cieszy mnie i satysfakcjonuje budowanie młodych zawodników niż sama gra, obserwowanie jak najmłodsi rosną i wraz z Tobą rozwijają skrzydła. To jedna z najpiękniejszych rzeczy trenerskiej przygody''. Mikołaj Posiada również  licencję UEFA C, choć jak sam mówi, nie ma lepszej nauki niż skok na głęboką wodę. Jego hobby to pokonywanie słabości, przekraczanie własnych granic czyli szeroko pojęty rozwój osobisty. Swoich podopieczny zaraża determinacją i uczy dążyć do wyznaczonego celu.

 

 

 

 

Adam Wyrozumialski

Adam jest trener Akademii Piłkarskiej Reissa w Słupcy, oraz absolwentem na kierunku fizjoterapia. Doskonale wie jak profesjonalnie podejść do kontuzji, nadwyrężeń, oraz jak im zapobiegać. Podczas treningów zwraca uwagę na zaangażowanie oraz prawidłowy rozwój zawodnika. Jego ulubioną drużyną jest Lech Poznań a trenerem – Adam Nawałka. W dzieciństwie grał w koszykówkę, jednak to piłka nożna na dłużej zagościła w jego sercu. W wolnym czasie pielęgnuje pasję do sportu oraz czyta książki. Do treningów podchodzi z pozytywnym nastawieniem i szerokim uśmiechem. Zależy mu na przyjaznej atmosferze w druzynie ponieważ tylko wtedy dzieci mają odpowiednie warunki do dalszego rozwoju.

 

 

 

 

 

 

Aleksandra Kaszubowska

Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się ponad 6 lat temu i trwa do dziś. Zaczęło się od stylu hip hop, co nauczyło Aleksandrę podstaw tańca i rytmu. Następnie pojawił się waacking (styl tańczony głównie do muzyki disco, skupiający się na interpretowaniu dźwięków poprzez ruch). Co daje jej taniec?  Pozwala czerpać nowe inspiracje i wszechstronnie rozwijać. Obecnie jest członkiem formacji tanecznej Waack On Point oraz projektu high heels w Point Dance Studio. Na co dzień oprócz tańca studiuje na Politechnice Poznańskiej na kierunku Inżynieria Środowiska. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki - głównie literaturę piękną i fantastykę. Jest bardzo pozytywną osobą, która zaraża tą energią wszystkich wokół niej. Co trenerka Ola lubi najbardziej w swojej pracy? „ Cieszę się, że mogę prowadzić zajęcia dla dzieci - lubię uśmiechy i zaskoczenia, gdy nauczą się czegoś nowego i stopniowo się rozwijają. Na zajęciach chciałabym się przede wszystkim skupić na poznawaniu tańca, jego podstaw, poczucia rytmu i odnajdywaniu w tym wszystkim siebie - aby dzieci mogły z tego korzystać w przyszłości”.

 

 

Adam Baraniecki

Adam jest Trenerem w Akademii Piłkarskiej Reissa od ponad 2 lat. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Kaliszu oraz posiada licencję UEFA C. Jego największą pasją jest sport, w tym głównie piłka nożna. W czasie wolnym lubi śledzić losy ligii NBA oraz lekkoatletyki. Na pytanie o ulubioną drużynę bez zastanowienia odpowiada Arsenal Londyn, a jego ulubioną legendą piłkarską jest Thierry Henry oraz Zinedine Zidane. W pracy z dziećmi stawia na ciężką pracę i zaangażowanie. Podopieczni opisują go jako uśmiechniętego, spokojnego i zawsze opanowanego. Pozytywne nastawienie to jego drugie imię, zaraża uśmiechem i świetnie dogaduje się z dziećmi.

 

 

 

 

 

 

Patryk Sucharski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego w jednej z Poznańskich szkół podstawowych oraz  trener piłki nożnej w Akademii Piłkarskiej Reissa na Polance. Z zamiłowania trener PZPS oraz aktywny gracz siatkówki. Uwielbia biegi długodystansowe, tenis ziemny oraz aktywność na świeżym powietrzu. ,,Sport to radość, a uśmiech jest najważniejszy! Daj codziennie jeden uśmiech, a pewnego dnia otrzymasz dwa z powrotem!'' – powiedział Patryk.  Praca z dziećmi sprawia mu ogromną satysfakcję i spełnienie zawodowe, nie wyobraża sobię przyszłości bez treningów. Obserwowanie rozwoju młodych zawodników to jego największa pasja.

 

 

 

 

 

 

Marcin Czerniak

Pracę w akademii rozpoczął w 2013 roku, aktualnie trener grup Skrzat i Żak, w lokalizacjach Szamotuły oraz Chrzypsko Wielkie. Pełni również rolę Koordynatora w Szamotułach, Chrzypsku Wielkim oraz Obrzycku. Posiada uprawnienia trenerskie: instruktor Piłki Nożnej oraz licencję trenera UEFA B. ,,Praca z dziećmi nie należy do łatwych i bezstresowych, jednak daje olbrzymią satysfakcję. Przede wszystkim musimy wypracować wspólną więź z zawodnikami. Dzieci potrafią bardzo szybko wyczuć czy jesteśmy autentyczni. To co uwielbiam w pracy z najmłodszymi to wspólna zabawa poprzez sport - właśnie to sprawia że idę na trening z uśmiechem na twarzy. Chwile które najbardziej zapadają w pamięć to spotkania po latach z dziećmi, z którymi miałem zajęcia w przedszkolu, teraz przychodzą na lokalizację i pytają czy ich pamiętam. Jest mi bardzo miło że oni nadal pamiętają i cieszą się na mój widok’’. Poza piłką nożną lubi siłownię, jazdę na rowerze, spacery z psem, oraz loty dronem.

 

 

 

 

 

Karol Pawlak

Przygodę z praca trenera zaczął w 2016 roku, do Akademii Piłkarskiej Reissa trafił będąc na 2 roku studiów AWF, odbywając praktyki trenerskie związane ze specjalizacją piłka nożna. Prowadzi zajęcia w projekcie Sportowe Przedszkole oraz treningi w lokalizacji Swarzędz i Luboń. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Sport oraz Trener przygotowania fizycznego. Posiada dyplom trenera AWF w specjalizacji piłka nożna oraz przygotowanie pedagogiczne do nauczenia przedmiotu wychowania fizycznego.  Jego największa pasja jest sport a praca z ludźmi sprawia mu ogromną przyjemność. ,,W grupach najmłodszych  staram się zaszczepić zamiłowanie do sportu i pokazać, że trening to bardzo dobra zabawa. Bez wątpienia przysłowie - Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu. - jest w moim przypadku prawdziwe’’.

 

 

 

 

 

 

Sprawdź obozy >>

 

 

 

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA