Promocja Last Minute na obozy i półkolonie! - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

Promocja Last Minute na obozy i półkolonie!

wróć na stronę główną

Dalej bez planów na wakacje? Mamy dobrą informację – trwa promocja Last Minute, dzięki której każdy obóz kosztuje 200 zł mniej, a cena półkolonii obniżona jest o 50 zł! Na naszych turnusach, szczególnie lipcowych zostały ostatnie wolne miejsca, więc tym bardziej warto się pospieszyć i zagwarantować dziecku miejsce na turnusie.

 

Przypominamy, że podczas tegorocznych wakacji organizujemy:​

Obóz ogólnosportowy Active Camp

Jeden obóz, wiele dyscyplin sportowych! Skierowany jest do dzieci chcących rozwijać się w różnych dyscyplinach sportowych. Uczestnicy wraz ze swoją drużyną przygotują własną flagę, strój i przyśpiewkę oraz wezmą udział w igrzyskach olimpijskich.

Obóz sportowo - językowy

All you need is sport! Turnus skierowany jest dla dzieci, które chcą sprawdzić się w różnych dyscyplinach sportowych oraz poznać naukę z zupełnie innej strony, biorąc udział w zajęciach, grach i zabawach językowych - gwarantujemy mega fun! Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, jak ważne jest, by dbać o swoją kondycję, wytrzymałość fizyczną i zdrowy styl życia, a także poszerzać swoje intelektualne horyzonty. 

Obóz Minecraft + Lego

Gratka dla miłośników gry Minecraft oraz klocków Lego. Ten turnus to połączenie pasji do gry z aktywnością fizyczną. Uczestnicy stworzą własne miecze i wezmą udział w Igrzyskach Minecraft – przeniesienie gry do świata rzeczywistego to idealna opcja na aktywne ferie! W programie również warsztaty Lego i wiele innych, ciekawych atrakcji.

Obozy piłkarskie

Podczas codziennych treningów, dziecko może podszkolić swoje piłkarskie umiejętności i nauczyć się takich technik jak drybling, zwody i sztuczki z piłką. Oprócz tego, na uczestników czeka wiele atrakcji i animacji czasu wolnego.

Obozy Treningu Indywidualnego Champions Camp 

Elitarne obozy piłkarskie, które wyróżniają się treningami w małych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do uczestnika. Duża ilość profesjonalnych dodatkowych zajęć ze specjalistami, jak konsultacje z dietetykiem, psychologiem sportowym, fizjoterapeutą, lekcje piłkarskiego języka angielskiego czy treningi z profesjonalnym sprzętem jak fotokomórki, sprawią że Twoje dziecko wróci z obozu jak prawdziwy Champion!

Obozy Adapt Camp

To krótsze 4-dniowe turnusy, skierowane dla najmłodszych uczestników obozów. Organizowany jest dla dzieci w wieku 6-10 lat, idelany na pierwszy samodzielny wyjazd. Adapt Camp organizowany jest w aż 5 wersjach tematycznych (piłkarski, sportowo-językowy, ogólnosportowy active, lego oraz minecraft). Dodatkowo, jeśli dziecko będzie chciało wcześniej wrócić z obozu, gwarantujemy zwrot kosztów za niewykorzystane dni na obozie!

Obozy bramkarskie

Gratka dla zawodników aspirujących do bycia w przyszłości bramkarzem lub którzy chcą się sprawdzić w tej roli. Codziennie organizowane są profesjonalne treningi, podczas których dziecko może bliżej poznać rolę bramkarza, nauczyć się lub podszkolić umiejętności i techniki bramkarskie. Oprócz tego, na uczestników czeka wiele dodatkowych atrakcji i animacji czasu wolnego.

Półkolonie blisko Twojego domu

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w dogodnych dla rodziców godzinach 8-16. Codzienne treningi i inne atrakcje takie jak kino, ścianka wspinaczkowa, bowling czy paintaball laserowy! Każdego dnia czekają inne atrakcje, nuda nie ma szans! 

 

Kliknij, aby sprawdzić pełną ofertę LATO 2024 >>

 

Pamiętaj, że Twoje dziecko może wybrać się na obóz wraz ze swoim najlepszym przyjacielem! My umieścimy ich wtedy w jednym pokoju! 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod nr tel: 519 400 071 lub na adres mailowy: obozy@akademiareissa.pl

Do zobaczenia,

Zespół Obozów Akademii

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA