Opinie - Obozy Akademii Piłkarskiej Reissa
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@akademiareissa.pl

Opinie

Zachęcamy do wystawiania opinii na temat Obozów Akademii. Wyślij maila na obozy@akademiareissa.pl.

Bardzo profesjonalnie przeprowadzony i zorganizowany obóz. Konsultanci z infolinii bardzo rzetelni i pomocni przy dokonywaniu formalności. Syn był tak zadowolony, że nie chciał wracać. Posiłki bardzo smaczne, syn jest niejadkie, a zjadał prawie wszystko. Podziękowania również dla trenerów!

Beata, Mama 8 - letniego Krzysia, Obóz Piłkarski w Dolsku

Dużo przestrzeni wokół ośrodka, w którym mieszkały dzieci, fajne boiska i wspaniała atmosfera. Panowie trenerzy dobrze wykonują swoją pracę. Jesteśmy z synem bardzo zadowoleni z wyjazdu.

Agata, Mama 10 - letniego Tomka, Obóz Piłkarski w Darłowie

Syn chce być drugim Ronaldo! Trenerzy na obozie byli bardzo profesjonalni i dużo nauczyli chłopców. Hotel, w którym stacjonował turnus stanął na wysokości zadania przy organizacji.

Joanna, Mama 8 - letniego Oliwiera, obóz Piłkarski w Dolsku

Zapisałam córkę na zeszłoroczny obóz taneczny. Obóz taneczny był zorganizowanie na wysokim poziomie - zaangażowani wychowawcy, utalentowani prowadzący zajęcia oraz bardzo dobry kontakt z biurem . Marta wróciła z wakacji bardzo zadowolona, nauczyła się fajnych układów tanecznych. Po obozie zapisaliśmy ją na kurs tańca nowoczesnego, ma nowe koleżanki i być może w tym roku wyjedzie na obóz razem z nimi.

Kalina, Mama 9 - letniej Marty, Obóz Taneczny - Dolsk

rok temu było extra!! :-) Synek zadowolony, zapisalem go na oboz pilkarski w Dolsku i polecam go każdemu. Bezpiecznie dowieziony i odwieziony z obozu. Syn w tym roku chce jechać ponownie, więc na pewno skorzystamy

Paweł, Ojciec 9 - letniego Kuby, Obóz Piłkarski - Dolsk

Bardzo szybko załatawia się z Państwem formalności, a panie z infolinii są bardzo miłe. Zdecydowanie polecam!

Marta, Mama 12 - letniego Oliwiera, Obóz Piłkarski - Dolsk

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA